A v dnešní době je automobil opravdu hodně důležitý. A také mnoho lidí využívá automobil ke své práci nebo tak, aby se jednoduše někam dostali, aby se přesunuli z místa na místo. Nebo samozřejmě jsou lidé, kteří nechtějí být automobil. A tak samozřejmě ho nemají. Jsou totiž i lidé, kteří třeba bydlí v centru města a říkají, že když bydlí takhle blízko všech obchodů anebo obchodních center, že si automobily jednoznačně pořizovat nebudou, že prý třeba, když mají kousek autobus nebo vlak nebo metro či další služby, tak jednoduše si automobil nepořídí, že prý to bude škoda peněz, jako kdyby ty peníze hodily do kanálu.

Auto je ale někdy potřeba.

Já samozřejmě chápu, že mnoho lidí třeba nevyužije automobil každý den. Tak je potom logické, že když třeba v blízkosti máte školu nebo školku či zaměstnání, tak asi nebudete potřebovat automobil. Možná kdybyste potom jeli třeba na nějaký veliký výlet, tak si můžete auto půjčit v autopůjčovně. Tohle jsme také dělali. Vzpomínám si, když jsme ještě bydleli v centru města, že jsme také neměli automobil, i když doma jsme všichni řidičák měli, tak jsme si auto nepořídili. A když jsme třeba někam chtěli jet na veliký výlet někam daleko, tak jsme si půjčili od někoho z rodiny auto anebo jsme si zašli také do autopůjčovny.

Někdo automobil nepotřebuje.

Povím vám, že je to velice praktické. Autopůjčovna není tak drahá, jak si mnoho lidí myslí. Moje kamarádka mi stále dokola opakovala, že autopůjčovna je strašně drahá a že se nevyplatí. Podle mého názoru tohle není pravda. My jsme si totiž auto z autopůjčovny půjčovali tak maximálně jednou nebo dvakrát měsíčně, takže nás to vůbec nezruinovalo. A navíc nemusíme se o nic starat, auto si půjčíme a potom v pořádku samozřejmě vrátíme. Benzin si do toho samozřejmě také tankujeme sami. Nyní už také plánujeme, že v létě pojedeme někam k vodě a také si z autopůjčovny vypůjčíme automobil. 

Author