Každý podnikatel ví, že aby si jej našli zákazníci a odběratelé, je potřeba být vidět. Proto si firmy najímají různé marketingové agentury, které jim připravují marketingovou kampaň ma míru. Nelze použít jeden marketingový model na více firem, protože každý firma je originální, jedinečná a míří na úplně jinou skupinu lidí. Proto je nutné nechat agenturu aby vám na základě informací o vaší firmě a veřejnosti připravila marketing na míru. Mezi velice populární modely marketingu patří například správa PPC kampaní Imperialmedia.cz. Jen málokdo ale tuší, co se za tímto pojmem opravdu skrývá.

kampaň ppc

PPC neboli platba za kliknutí
Nejspíš tento druh marketingu znáte, i když nevíte že se jmenuje PPC. Celý marketing stojí na tom, že si inzerent nechá zadat třeba odkazy do textu a nebo bannery, které se umístí na různé spřátelené weby. Za tento typ reklamy se samozřejmě platí, a jelikož jde o platbu za klik, platí se za každé jedno kliknutí na inzerci. Většinou jde o klíčová slova nebo sousloví, která se ukrývají v reklamním textu. Je to velice účinná forma marketingu, protože jde o to, že dokáže velice dobře cílit na potenciální zákazníky.

počítač vyhledávač

Mnoho firem využívá tento typ reklamy, protože si zaplatí reklamní text, do kterého se ukryje třeba sousloví výrobků jeho firmy. Následně se text umístí na internet a pomocí vyhledávače si jej zájemci o výrobky či informace sami vyhledají. A když na odkaz kliknou, otevře se web inzerenta. Je to jednoduché a velice účinné, protože se takto zvýší počet návštěvníků inzerovaného webu. Internet je skvělé místo, které je možné využít mnoha způsoby pro inzerci a propagaci kohokoliv. Proto je potřeba využít možnosti, které nám internet umožňuje, a to na maximum. Pokud nevíte jaké možnosti máte a jak zvýšit propagaci své firmy pomocí online prostředí, ozvěte se nám. Jsme marketingová agentura s mnohaletou praxí.

Author