Kdo z vás někdy na dovolené bydlel v pronajatém bungalovu? V domečku na pláži, kdy stačilo vyjít na verandu a byli jste téměř jednou nohou v moři, k tomu jste poslouchali šumění mořských vln. Nebo na kraji lesa, kdy stačilo vyjít na verandu a byli jste jednou nohou v lese a mohli sbírat houby, lesní maliny či jahody a poslouchat zpěvu ptáků. Bungalov je přízemní domeček, kde nemusíte chodit po schodech, vše je dostupné a uspořádané. Ale bungalov neoceníte jen na dovolené, můžete si postavit bungalov jako chatu nebo jako rodinný domeček. Bungalov l je jeden z mnoha typů domů, které si můžete nechat postavit tzv. na klíč.

bungalov

Nemusíte se o nic starat, pouze si vyberete z mnoha variant, domluvíte si případné změny, rozmístění příček a rozvržení jednotlivých pokojů a pak jen čekáte, až vám firma zavolá, že se můžete začít stěhovat. Bungalov není rozhodně nějaké podřadné bydlení, je to klasický rodinný domek jako každý jiný, jen není na poschodí, což oceníte v pozdějším věku, kdy vaše nohy už nebudou po schodech běhat tak snadno jako za mlada. Vlastní bydlení v rodinném domku, to si možná říkáte, že je přepych, na který nemáte. Možná byste i našli finance, mohli byste si vzít hypotéku, ale nechce se vám o stavbu starat, nemáte žádné zkušenosti se stavbou.

bungalov

A právě pro vás je tu řada firem, třeba Enerdomy, které staví domy na klíč. Vyberete si z katalogu typizovaných staveb, ale to neznamená, že si nemůžete provést změny ve vnitřním uspořádání domu. Velmi pravděpodobně si ale vyberete z nabízených typů, protože firmy nabízí širokou škálu již realizovaných domků a požadavky rodin jsou v podstatě velmi podobné. Všichni chceme prostorné, a přitom útulné bydlení. Chceme mít vše po ruce, ale přitom chceme prostorné pokoje, kde se nebudeme cítit stísněně. Bungalov je druh bydlení, které je vhodné také pro handicapované, protože v bungalovu nenajdete schody do poschodí.

Author