Já s mým minulým partnerem jsem se musela rozejít. A rozešli jsme se kvůli tomu, že můj bývalý partner byl závislý na sázkách. Také hodně sázel různé sázenky a také kupoval losy. Dříve také hrál ruletu a byl závislý na automatech. Ani nevíte, jak moc mě tohle mrzelo, protože moji rodiče mě od něj už odrazovali. Varovali mě, že prý ho znají už dlouho a že znají i jeho rodinu, že prý téměř všichni jsou alkoholici anebo závislí na automatech. Já jsem sice věděla, že můj partner se občas někdy napije a že také sází, ale nevěděla jsem, že je to tak moc. Když mi potom partner ukázal, že také sází na fotbal, docela mě to zaujalo.

Sázela jsem na ženský fotbal.

Samozřejmě, že ne moc, protože můj otec také někdy sázel na fotbal. Sázky na fotbal jsou prý docela neškodné. Nakonec jsem se také dozvěděla, že můj partner prý vůbec nehraje automaty ani ruletu tak, jak říkali moji rodiče. To prý dělá jeho bratr, takže jsem si opravdu oddechla. Pokud ale i vy máte rádi onlinové sázky, tak se zkuste podívat na webové stránky aiazky.cz. A jsou tam sázky na fotbal, ale i na jiné sporty. Pokud ale máte rádi fotbal, stejně tak jako můj partner a já a můj otec, tak určitě také budete sázet na fotbalové zápasy.

Každý má radost, když vyhraje.

Můžete sázet live, zápasy anebo také do budoucna, třeba jak nějaký sportovní zápas dopadne, abych se přiznala, tak když jsem tohle zkoušela, tak jsem všechny sázky na fotbal prohrála. Měla jsem asi pět nebo šest sázek a všechny jsem prohrála a byla jsem z toho vlastně nešťastná. I když jsem sázela asi po dvacetikoruně, tak mě to moc mrzelo. Můj partner sází tisíce. Byla jsem opravdu v šoku, můj otec také kdysi sázel tisíce, ale on tohle uměl. Protože tohle dělal už asi deset nebo dvanáct let a vždycky vyhrál. A co vy? Také jste někdy sázeli nějaké fotbalové zápasy anebo třeba kupujete jenom losy? Například moje babička miluje losy.

Author