Milé dámy, také si představujete, že budete mít někdy opravdu krásnou pohádkovou svatbu? Pokud ano, tak nejste jediné. Já jsem také dříve snila o opravdu krásné pohádkové, veliké svatbě, kde bude opravdu hodně hostů. Jenomže, jak už to, tak bývá, tak ne se všechno člověku splní. Bohužel, ani mně se tohle nesplnilo. Ani nevíte, jak jsem z toho byla potom nešťastná. A ano, jistě se určitě ptáte, jestli jsem byla také někdy zasnoubená a řeknu vám, že jsem byla, a to dokonce dvakrát, jenomže nechápu, proč vždycky některý muž to před svatbou odřekne. Můj první partner, se kterým jsem byla pět let, tak mě požádal o ruku.

Druhého partnera stále miluji.

Byl to opravdu muž činu. Říkala jsem si, že tohle bude opravdu pravý muž pro mě a že nám manželství vydrží opravdu nadosmrti. Jenomže asi dva dny před obřadem on mi řekl, že to nezvládne a že jednoznačně žádná svatba nebude. Byla jsem v šoku! Ze začátku jsem mu ani nevěřila a myslela jsem si, že je to jenom nějaký škaredý a hloupý vtip. Bohužel to vtip nebyl! A můj druhý partner, se kterým jsem byla rok a půl, tak mě požádal o ruku. Protože jsem byla těhotná. Myslela jsem si, že ta žádost o ruku je také kvůli tomu, že mě miluje a že chce se mnou strávit zbytek života, jenomže ona ho do svatby navedla právě moje téměř tchýně.

Může někdy svatbu nechtějí.

Nakonec to dopadlo tak, že asi měsíc před svatbou mě zase odhodil a řekl, že jednoznačně svatbu nechce, že prý chápe, že jsem těhotná, že na dítě bude platit alimenty. Jenomže svatbu absolutně nechce a že se necítí na to být otcem. Takže ano, sice mi tento muž platí alimenty a docela vysoké, ale já jsem chtěla mít kompletní pěknou rodinu. Svého bývalého partnera, se kterým mám dítě, tak ho pořád miluji. Dítěti je nyní pět let a absolutně nevím, co mu mám říct, protože jeho otec s námi nebydlí. Jeho otec ho viděl dvakrát v životě, a to jenom, když se narodil. A potom, když byl synovi rok, je to opravdu hodně smutné a věřím, že syn se za chvilku na svého otce bude vyptávat víc a víc.