TANKPOWER OUTDOOR ADVENTURE CENTRE

DĚTSKÝ DEN TANK POWER SHOW VI. 4.5.2013

 

Termín: 4.5.2013 v čase od 10.00 - 17.00

Letošní Tank Power Show jsme se rozhodli věnovat především dětem a to nejen dětem ze šťastných rodin, ale také 30ti dětem z dětského domova v Pardubicích.
Připravili jsme pro celou Vaši rodinu sportovně-zážitkový program, krerý letos věnujeme především generálu Jaroslavu Klemešovi, který patřil k parašutistům, kteří byly vycvičeni ve Velké Británii během druhé světové války a poté vysazeni na okupované území Protektorátu Čechy a Morava. Aktivně, se zbraní v ruce, bojovali proti německým okupantům. Jaroslav Klemeš byl členem čtyřčlenné skupiny Platinum – Pewter, která byla vysazena dne 17.2.1945 z letounu Halifax do oblasti nedaleko Nasavrk. Tato skupina úspěšně splnila svůj bojový úkol a podílela se m. j. na konečné porážce německých okupantů v květnových dnech roku 1945 v Praze.

Do atmosféry tehdejší doby Vás vtáhne branný závod určený pro děti od 3 do 11ti let. Pro mládež ve věku od 12ti do 15ti let je připraven branný závod Battlefield Jaroslava Klemeše, ve kterém budou děti soutěžit o pohár starostky města Přelouč. Také umístění na druhém a třetím místě bude odměněno krásnými poháry.  V areálu Vás dále čeká výstava NKP Ležáky věnována Lidickým dětem, ukázka velkolepé vojensko - historické bitvy s více než 50-ti příslušníky klubů vojenské historie z celé ČR, přehlídka jednotek klubů a vojenské techniky 2.sv.války, ukázka Bohuslava Čápa s Ávií 4 x 4 – mistra Evropy v Truck trialu, přehlídka vojenské techniky současnosti a mnoho dalšího. Ve středu zájmu bude i statický dobový tábor z roku 1945. Zároveň si budete moci během dne vyzkoušet řadu aktivit – lanové centrum, projížďky v obrněném transportéru, Hummeru H2, obojživelné šestikolce, polaris rangeru, motorovém člunu,  střelbu z airsoftových zbraní, moderní střeleckou hru Battlefield, vodní aktivity, malování na tvář a mnoho dalšího.

 

Časový harmonogram:

 

 Program

 

Vstupné:

 

Místo konání

TANK POWER Přelouč
Tovární ulice 1553, 535 01 Přelouč, Česká Republika
www.tankpower.cz, e-mail: info@zehastudio.cz, telefon: +420 731 656 676