Kategorie

TANK POWER SHOW X.19.5.2018

TANK POWER SHOW X. je již tradiční akce pořádaná každoročně v zážitkovém areálu TANK POWER v Přelouči ve spolupráci s Československou obcí legionářskou, která se zabývá především výukovými programy pro děti a mládež zaměřenými na období 1. a 2. světové války.

 

Oslavte s námi 10. ročník akce a užijte si skvělý den s celou rodinou!

 

V sobotu 19.5.2018 od 10 do 17h.

Areál TANK POWER v Přelouči Vás již třetí květnovou sobotu přivítá na tradiční TANK POWER SHOW. Tak jak je zvykem, bude celý den v lehce vojenském stylu, ale nejen to! Na co se tedy můžete těšit? Na den plný zábavy, soutěží, her, nezapomenutelných zážitků a adrenalinových překvapení!

Záštitu nad letošní akcí převzali - člen Rady Pardubického kraje René Živný a starostka města Přelouče Bc. Irena Burešová.

Hlavními partnery akce jsou společnosti France Car Hradec Králové a Pardubice a Hyundai Hradec Králové.

Připraven je bohatý doprovodný program ve kterém budou k vidění dobové ukázky Klubu vojenské historie Pardubice, historická a současná vojenská technika, RC modely vojenské techniky, výstava Larischova vila - Zámeček Pardubice, ukázky dovedností Českého červeného kříže a dobrovolných hasičů. Součástí programu bude samozřejmě i největší lákadlo - projížďky v BVP-1. Dále budete mít možnost vyzkoušet plno adrenalinových výzev – lanové centrum s obří houpačkou, řízení offroadových vozidel, čtyřkolky, aquazorbing, projížďky v motorovém člunu, airsoft, akční laserovou střílečku Battlfield live a mnoho dalšího.

I letos se můžete těšit na účast městské policie Pardubice, která se zúčastní v zastoupení jízdní policie. Ta si pro Vás připravila exhibici se svými hvězdami – starokladrubskými koňmi. Po celou dobu bude k vidění výstroj a výzbroj určená právě pro jízdní policii. Uvidíte také ukázky sebeobrany klubu MUSADO Pardubice a klubu JUDO Pardubice. Vyzkoušet můžete také kriminalistickou daktyloskopii v praxi pod vedením SPŠCH Pardubice.

Pro děti budou připravené soutěže rozdělené do dvou věkových kategorií: 3 – 10 let a 11 – 15 let.
Každý účastník těchto soutěží obdrží hrací kartu, do které bude sbírat body za každou splněnou disciplínu a poté si za svoji snahu vybere odměnu. Soutěž pro starší kategorii „O pohár generála Klemeše“ bude navíc zakončena slavnostním vyhlášením vítězů a první tři závodníci obdrží pohár a věcné ceny.

 

PROGRAM

 

Na polygonu:

10:00 Projížďky pro návštěvníky - BVP, Hummer H2

11:30 Jízdní oddíl Městské policie Pardubice - exhibice

11:40 Projížďky pro návštěvníky - BVP, Hummer H2

13:00 Prezentace vojenských historických vozidel

13:30 Projížďky pro návštěvníky - BVP, Hummer H2

14:00 Jízdní oddíl Městské policie Pardubice - exhibice
14:15 Projížďky pro návštěvníky - BVP, Hummer H2

15:00 Klub vojenské historie Pardubice - akční dobová ukázka

16:00 Projížďky pro návštěvníky - BVP, Hummer H2

17:00 Ukončení programu na polygonu

 

Na pódiu u roubenky:
10.30 Zahájení Tank Power Show X.
10.50 MUSADO – ukázka sebeobrany
12.00 Československá obec legionářská
12.30 JUDOKLUB Pardubice— ukázky dětí
13.30 Jízdní oddíl městské policie Pardubice
14.15 JUDOKLUB Pardubice— ukázky dětí
14.45 MUSADO – ukázka sebeobrany
16.30 Vyhodnocení branného závodu generála Jaroslava Klemeše 
17.00 Ukončení programuVstupné na akci mají děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 15 let za 60 Kč, dospělí pak 80 Kč. Zdarma je také parkování v rámci akce (parkování je zajištěno u Kiekertu, odkud se k areálu dostanete pohodlně podchodem, cesta trvá pěšky asi 10 minut).

Po celý den zde budou pro Vás připraveny stánky s občerstvením a i s teplou kuchyní.


Těšíme se na Vaši návštěvu!