Novinky

Novinky

11. leden 2018

Letošním rokem zahajujeme spolupráci s Rodinnými pasy a se Senior pasem. Držitelé těchto karet u nás získají slevu 10% na dárkové poukazy a lístky na Vaší oblíbenou Tank Power Show. Chceme tak podpořit tyto cílové skupiny a také cestovní ruch v Pardubickém kraji.

 
20. prosinec 2017

 
11. červenec 2017

Dne 24.9. bude areál Tank Power otevřen veřejnosti a všem držitelům poukazů s rezervací tohoto termínu. Vyzkoušet můžete adrenalinovou jízdu v BVP, lanové centrum s houpačkou Big Swig a lanovkou přes vodní plochu, aquazorbing, laserovou střelnici, lukostřelbu, bungee running nebo střelbu ze vzduchovky.

 
25. květen 2017

Ne, nejedná se o žádný teroristický útok, nýbrž o IX. ročník tradiční Tank Power Show, která se i letos konala v Přelouči v zážitkovém areálu Tank Power a přilákala více jak dva a půl tisíce návštěvníků. Této Show se zúčastnili nejen obdivovatelé vojenské historie a techniky, ale na své si přišly i rodiny s dětmi a milovníci adrenalinu. Pro děts ...

Zobrazit celou novinku
 
18. květen 2017

Dne 18.6. bude areál Tank Power otevřen veřejnosti a všem držitelům poukazů s rezervací tohoto termínu. Vyzkoušet můžete adrenalinovou jízdu v BVP, lanové centrum s houpačkou Big Swig a lanovkou přes vodní plochu, laserovou střelnici, jízdu v Hummer H2, jízdu v buggy, lukostřelbu, bungee running nebo střelbu ze vzduchovky.