Aktivity

Vodní aktivity

Zvláště v parných letních měsících jsou vodní sporty velmi oblíbenou kratochvílí. Na své si při nich přijdou jak týmoví hráči, tak individualisté. Díky těsné blízkosti malebné labské zátoky Vám můžeme nabídnout široký výběr aktivit spojených s vodou. Její klidná zákoutí oceníte i v čase siesty. Rychlejší vodní atrakce se odehrávají v těsné blízkosti za branou areálu na řece Labi. Pomalejší aktivity si pak klienti užijí přímo v areálu na slepém rameni. Pro vlastníky rybářské povolenky v krajských vodách se nabízí možnost v klidu si zachytat z mola u srubu či na okraji ramene.

 

Motorový člun

Motorový člun

Projížďka v devítimístném sportovním člunu po Labi. Ať už se budete prohánět  po hladině s větrem o závod a hladina adrenalinu Vám bude kopírovat ručičku tachometru, nebo v klidu projíždět skrytá vodní zákoutí, plavba Vám zaručeně dlouho zůstane ve vzpomínkách. Pro zájemce je možné zkusit si i jízdu na vodních lyžích.

Kapacita:  cca 32 osob / hodina

 

 

Rafty, Pálavy, Kánoe

Rafty, Pálavy, Kánoe

„Všichni jsme na jedné lodi.“ Tato aktivita prověří Vaší schopnost spolupracovat na hladině malebné labské zátoky. Všichni účastníci samozřejmě dostanou veškeré bezpečnostní pomůcky. A navíc nemusí to být pouze pomalá projížďka, ale týmy mohou závodně soutěžit a plnit při tom nevšední úkoly.

Kapacita: dle zvoleného plavidla

 

Aquazorbing

Aquazorbing

Do nedávna patřila chůze po vodě jen do říše legend, ale časy se mění.  Nezáleží na věku či kondici, každý může navštívit vodní prostředí z této nestandardní perspektivy a přitom v pohodlí, suchu a oblečen.

Kapacita:  cca 10 osob/hodina

 

Dračí loď

Dračí loď

S příchodem dračích lodí přichází zajímavá myšlenka, propojit výkonnostní prvky  dosud známé z rychlostní  kanoistiky s týmovým nasazením a duchem, který je bezpodmínečně nutný pro dosažení úspěchů na dračí lodi.Dračí lodě se objevily před více než 2000 lety v Číně. Odtud jejich typické dračí hlavy na špici lodě a jejich celkové zbarvení.

Kapacita lodě:    20 osob