Aktivity

TOKHI MUSIC

 

 

Groove Army

Groove Army

  Vystoupení  GROOVE ARMY

Tokhi & the Groove Army je nejnovější originální projekt, který vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků (až 12 hráčů + leader) používá nástroje typické pro slunnou Brazílii (surdo, caixa, caxixi, pandeiro, tamborim, ganza, timba atd.). Mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hrají i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa. Díky pestrému rozsahu rytmů dokáže spojit fanoušky různých hudebních stylů. Je to silná show, která diváky naprosto strhne ke spontánním reakcím (tanci, zpěvu), pobaví a dodá energii.
Groove Army je Díky choreografii a kostýmům, nepotřebě ozvučení nebo možnosti pochodu celého tělesa, všestrannou záležitostí vhodnou na koncertní podia, festivaly, průvody, V.I.P. party, openningy, přehlídky a další akce. Naše vystoupení spojíme s DrumCirclem = workshopem, kde si nástroje sami vyzkoušíte!
 
 
 
 
 
 

DrumCircle s Tokhim

DrumCircle s Tokhim

 Zábavné bubnování DrumCircle s Tokhim

 Firemní bubnování je metoda vycházející z DrumCircle (skupinové bubnování). Dává všem účastníkům možnost intenzivně pocítit energii bubnů, zažít ji, naladit se na ní a zejména se ji naučit více vnímat. Všichni se přizpůsobíme jednotnému rytmu a ten nás spojí v úžasný, fungující celek a doslova “restartuje” a nabije k novým, neuvěřitelným výkonům.
Každý účastník dostane buben a bude na něj hrát skvěle i bez předchozích zkušeností. Dovezeme až 600 kusů bubnů, mnoho drobných perkusí a boomwhackers (plastové laděné trubky různých barev). Za pomoci signalizace facilitátora účastníci poznají, kdo z nich má právě hrát a zahrají tak dohromady např. Beethowenovu Ódu na radost nebo africký kmenový rytmus Moribayassu.
 
Účastníci jsou pouhým tónem celku, součástí melodie. Tato hudba je jako Vaše firma, ve které je naprosto zásadní, aby všichni zaměstnanci stáli při sobě a „nikdo nehrál falešně“.