Aktivity

Střelecké aktivity

Hřiště se speciálními překážkami a několika kusy vojenské techniky je Vám plně k dispozici pro různé tipy bojových her. Pro ty opravdu náročné je možné využít celou plochu areálu a poskytnout tak dostatek prostoru pro promyšlené strategie. Záleží jen na Vás, který z herních scénářů si vyberete - boj o vlajku, transport VIP, dobývání pevnosti atp., Naši instruktoři Vám pomohou s výstrojí a zbytek už je jen ve Vašich mířidlech.

Milovníci skutečných zbraní jistě ocení možnost zastřílet si z různých typů zbraní a to v prostorách profesionální střelnice 5 minut od  našeho areálu. Střelecká soutěž může být perfektním doplňkem programu. Díky obstojnému vybavení zbraní a armádní výstroje AČR seznámíme i úplného laika s technickými vlastnostmi jednotlivých kousků nebo připravíme soutěžní disciplínu, kterou si vyzkouší na samopalu.

 

Vrhací nože a hvězdice

Vrhací nože a hvězdice

Na západě jsou šurikeny většinou známy jako „vrhací hvězdy“ nebo „nindža hvězdy“. Tento termín sotva vystihuje tuto zbraň, jelikož „zašpičatělá“ hvězda je jen jednou z mnoha ruzných podob této zbraně. Další neméně náročnou aktivitou je vrhací nůž. Obě tyto zbraně házíte na terč a vaším hlavním úkolem je se trefit co nejpřesněji.
 

Kapacita: 10—15 osob /hodina 

 

Battlefield Live

Battlefield Live

Novinka na českém trhu v oblasti strategický  her. Tento australský systém, fungující na bázi zesíleného infračerveného paprsku, kombinuje výhody paintballu či airsoftu a PC akčních her.

Bojová strategická hra v terénu bez bolestivých ran, extra výdajů za střelivo či nespolehlivých zbraní - je určena především pro skupiny, které si chtějí vychutnat akčně-kooperační bitvu podle různě přizpůsobených scénářů. Tato aktivita je doporučována i pro smíšené kolektivity.

K dispozici máme až 40 zbraní 4 různých typů.

 

 

Paintball

Paintball

V dnešní době již velmi dobře známá klasika strategicko-bojová hra. Dostanete od nás veškeré bezpečnostní pomůcky, zbraně, střelivo a bude jen na Vás, zda se rozhodnete pro cvičení střelby na cíl nebo pro některý z herních scénářů, který zapojí celý Váš tým.

K dispozici Vám bude naše paintballové hřiště s četnými přírodními i umělými překážkami, budete mít tedy dostatek prostoru pro rozvinutí svých strategií a spolupráce.   

Pro střelbu na terč doporučujeme 50 nábojů na osobu, pro hru minimálně 200 nábojů na osobu.

 

Airsoft

Airsoft

Airsoft je moderní druh vojenského sportu podobný paintballu, místo munice s barvou se v něm však používají malé plastovo-keramické kuličky. Airsoft se hraje v mnoha pojetích od čistě sportovního po napodobování reálných vojenských jednotek včetně stejné výstroje a výcviku.

Hra je založena na čestném chování hráčů – pokud je hráč zasažen či jiným dovoleným způsobem „zabit“, musí se sám přiznat.Cílem jedné hry je splnění předem stanoveného úkolu vycházejícího z typických vojenských scénářů, například eliminace soupeřova týmu, získání   vlajky, záchranná mise, pozorovací mise, bránění objektu, obsazení objektu atd.

 

Profesionální střelnice

Profesionální střelnice

Jaký je to pocit, vystřelit z pistole. A jaký z pušky? A co teprve z brokovnice? Vybrat si můžete z široké  palety zbraní. Na 50ti metrové střelnici si můžete  vyzkoušet svoji mušku a schopnost se soustředit. K dispozici jsou zbraně typu:

Luger CZ 75,

Colt 1911.45 americká válečná

Samonabíjecí puška Sa 58

Ruská válečná opakovačka Mosin

Brokovnice 12 Mosberg

 

Laserová střelnice

Laserová střelnice

Moderní laserový trenažér s interaktivní projekcí. Dokonalá spolupráce počítačového a optického systému spolu  s vyvedenou grafikou. Intuitivní ovládání pomocí krátké pistole a dlouhé pušky je přístupné pro každého.

Až 15 herních  módů, od střelby na asfaltové holuby (tzv. TRAP) po lovecké scenérie. Možnost soutěží i střelby jednotlivců.

 

 

3D lukostřelba

3D lukostřelba

„3D“ je novou odnoží lukostřelby, v níž se střílí v otevřené přírodě na trojrozměrné fibriny zvířat v životní velikosti tak, aby to co nejvíce přiblížilo skutečný lov lukem. Zvířata (terče) jsou rozmístěna s ohledem ne bezpečnost účastníků volně v prostoru a v určité vzdálenosti od nich je kolíkem označen střelecký bod, aby byly podmínky pro všechny střelce stejné. Na lovecké stezce je rozmístěno zhruba 10 zvířat.

 

Vzduchovky

Vzduchovky

V zadní části areálu je umístněna střelnice se 2 palebními pozicemi. Zkušená obsluha této atrakce zajistí hladký průběh a bezpečnost střelby. Terče jsou přizpůsobeny všem věkovým kategoriím. Každý účastník si odnese na památku svůj terčík s dosaženými výsledky.

 

Lukostřelba

Lukostřelba

Lukostřelba aneb střelba z luku je praktické lovecké a vojenské umění a z něj vzniklé sportovní odvětví, jehož tradice je stará desítky tisíc let. Kvalitní luky pro dospělé i děti (pro leváky i praváky). Střelba do speciálních terčovnic šípy. Terče jsou buď klasické s bodováním, zvířecím nebo jiným motivem.

 

Expozice zbraní vč. rozborky a sborky samopalu

Expozice zbraní vč. rozborky a sborky samopalu

Ideální příležitost „osahat si“ a dozvědět se něco o historické výzbroji z období 1. a 2. světové války.  Naši instruktoři budou rádi za každý dotaz a s radostí Vám na ně odpoví. Ke zhlédnutí jsou tyto zbraně:

• Samopal vz.58

• Vz.24, vz.61, vz.54

• RPG

• Kulomet

• Brokovnice 12 Mosberg

• PKP

Kapacita: 10—15 osob/hodina