Aktivity

Netradiční výzvy

Na 5ti hektarech areálu Tank Power je rozmístěno množství stanovišť, které spojuje jediné - netradiční výzva. Při jejich překonávání si přijdou na své všichni - milovníci adrenalinu a dobrodružství, skupiny kamarádů či obchodních partnerů, pracovní týmy i rodiny s dětmi.

 

Expozice vojenských uniforem

Expozice vojenských uniforem

Expozice vojenských uniforem od 60.let až po současnost. Sbírka nabízí cca.20—30 ks uniforem. Uniformy je možné vyzkoušet a vyfotografovat se v nich. Expozice zahrnuje odborný výklad, který je ukončen znalostním testem z odborného výkladu.
 

Kapacita: 10—15 osob /hodina 

 

Retro kino

Retro kino

Retro kino zahrnuje klasickou promítačku. Náš archív obsahuje 6 hodin instruktážních filmu o vojenské technice a dále instruktáž pro vojáky před nástupem do války. Jeden film obsahuje cca.20 minut, promítání je možno pustit na závěr či začátek Vaší akce pro umocnění atmosféry. Filmy je možné zakončit znalostním testem. Promítání je možné jak v roubence, tak ve stanu, kde by bylo zřízeno polní kino.
 

Kapacita: neomezená 

 

Polní kuchyně

Polní kuchyně

Dostanete ešusy, hliníkové lžíce a buřt guláš!
Polní kuchyně se používaly v polních podmínkách, které Vám chceme co nejautentičtěji řriblížit.
 
Kapacita: neomezená
 
 

Lanáček

Lanáček

Nízké lánové překážky spolu s aktivitou „bojové tyče“ jsou  připraveny v zadní části areálu. Perfektní doplněk k adrenalinovému lanovému centru pro děti i dospělé. 
 

Kapacita: 12 osob/1 hodiny

 

 

Bojové tyče

Bojové tyče

Proč si ničit klouby na rukou, když se můžete parádně ubránit s tyčí? Naučte se to rychle a efektivně. Naše tyče jsou zabezpečené molitanem a tím pádem zcela bezpečné, kromě boje se též musíte soustředit na stabilitu a Vaším hlavním úkolem je shodit protivníka na zem z klády.
 

Kapacita: 2 týmy/ 20minut 

 

Bungee running

Bungee running

Bungee running je sportovní atrakce, která potrápí Vaše tělo. Soutežící jsou na atrakci bungee running připnuti bungee lany a jejich úkolem je doběhnout v dráze bungee running dále, než jejich soupeř. Zdánlivě jednoduchý úkol komplikuje stále se napínající bungee lano, které stahuje soutěžící zpět. Atrakce bungee running je vhodná pro děti i dospělé.
 

Kapacita: 1 tým/30 minut 

 

Týmové lyže

Týmové lyže

Týmové lyže jsou velmi jednoduchá, ale neuvěřitelně zábavná aktivita, při které je tým nucen spolupracovat a komunikovat. Stačí pouze jeden „článek“, který se nesoustředí a tým je ztracen.
Cílem týmu je společně ujít z bodu A do bodu B za co nejkratší čas a s co nejmenším počtem karambolů.

 

 

Pohyblivá prkna

Pohyblivá prkna

POHYBLIVÁ PRKNA
Úkolem týmu je posouvat se po prknech, která jsou položena na kůlech a nesmí se při tom dotknout země. Postupuje se tak, že prkno se převalí a kůlek se ručně přenese a prkno se na něj znovu položí.

 

Postav dům

Postav dům

Tým velmi rychle zjistí, že z připravených pomůcek skutečný dům postavit nelze, ale úkolem skupiny je postavit konstrukci, která 1 osobu z týmu udrží po dobu 20 sekund minimálně 1 m nad zemí.

 

Lanové centrum

Lanové centrum

Adrenalinové lanové centrum—věci které by na zemi byly hračkou se o 12 metrů výše stávají skutečnou výzvou.Chcete si zkusit překonat vlastní strach a sám se pustit na obří, 12ti metrové, houpačce „Big Swing“? Nebo snad 150ti metrová lanovka přes vodní plochu? Lanové centrum zahrnuje 4 atrakce: provazový žebřík, rohlednu, lanovku přes vodní plochu, obří houpačku, která simuluje volný pád, kdy klient se k pádu uvolňuje zcela sám. A to je teprve stimul k překonání vlastního strachu. Lanové centrum je přístupné dětem od 10ti let.

Kapacita:    15 osob/hodina

 

 

Týmové aktivity

Týmové aktivity

Prověřte si schopnost spolupracovat,důvěřovat si v týmu, naslouchat ostatním, prosadit vlastní nápady, poučit se z nezdarů. Atrakce se skládá ze tří aktivit: ostrovem, houpačkou a nejtěžší bariérou. Perfektní aktivita pro teambuildingové programy.

Kapacita:  1 tým/30 minut

 

Orientace v prostoru - GEOCACHING

Orientace v prostoru - GEOCACHING

Možná už jste o této hře slyšeli, popřípadě viděli jednotlivce či skupinky bloudit po krajině, jen podle pokynů „GPSky“ a hledat „poklady“. Celý areál je prošpikovaný tzv. „keškami“ (kontrolami), které představují plnění nejrůznějších na sebe navazujících vědomostních úkolů. Zajímá Vás, co je na tom baví, chcete zažít radost z nalezení pokladu, z vyluštění rébusu? Chcete si vyzkoušet orientaci s GPS v terénu?  Geocaching toto vše umožňuje a ještě mnohé další.    …..     Kapacita:  5 týmů/45 minut

Vědomostní úkoly pro plnění trasy GPS jsme schopni přispůsobit dle přání klienta (úkoly postavené přímo na míru firmy nebo k tématu akce)

 

Polní špitál

Polní špitál

Pod vedením profesionálů se naučíte  a vyzkoušíte základy první pomoci. Dozvíte se jak používat předměty běžného života k poskytnutí první pomoci, jak se v těchto situacích chovat, nenechat se zaskočit a být připraven třeba i zachránit život.

Kapacita:  20 osob / hodina

 

Vojenský kvíz

Vojenský kvíz

Všechny armády světa vyvíjejí všemožné přístroje a „hejblata“, u kterých většina normálních smrtelníků často ani netuší k čemu slouží. Zkuste si svůj mozek a představivost a zkuste odhalit některé z armádních tajemství.

Kapacita:  neomezená

 

Kubb

Kubb

Kubb je tradiční švédská hra, která pochází z Gotlandu, malého ostrova uprostřed Baltského moře. Starodávný tisíciletý původ kubbu je ztracen v mlhách času. Jisté je, že pochází z dob statečných Vikingů, kdy každá rodina měla za domem místo na zpracování dřeva. Pár statných polínek, oválných klacků a kapka představivosti daly vzniknout nové hře, která přetrvala staletí bojů, bídy i blahobytu až do dnešních dnů. Kubb je hrou opravdu pro každého. Hru lze velice dobře hrát jak v malém, tak i ve větším  počtu hráčů (od 2 do 12 hráčů).

 

Pétanque a podkovy

Pétanque a podkovy

Pétanque je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, které se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink.Výraznou předností tohoto sportu je to, že ho může hrát prakticky každý (ženy s muži, starci s dětmi, i tělesně postižení se mohou zúčastňovat všech turnajů) a prakticky kdekoliv (terén hřiště je libovolný). A podkovy :) ... ty přeci známe všichni