Aktivity

Moto aktivity

Největším lákadlem našeho areálu je široká nabídka vojenské techniky a moto aktivit. Vojenský polygon plný terénních i umělých překážek, bahnitých brodů i prudkých stoupání Vám poskytne dostatek možností se důverně seznámit jak s ocelovými kolosy tak ostatními motorovými vozy. Polygon lze dále využít na předváděcí akce terénních, osobních i nákladních vozů, motorek či k ukázkám vojensko-historických bitev a bojové techniky v akci.

 

Dvoumístné letadlo CONDOR

Dvoumístné letadlo CONDOR

TL - 132 Condor. Je dvoumístným ultralehkým letounem poslední generace se sedadly vedle sebe v prostorné a komfortní kabině. Sedadla mají nastavitelnou
vzdálenost a sklon opěradel. Vzhledem k dvojitému řízení si klient může vyzkoušet řízení letadla sám. Vzlétá se z letište Veselí u Přelouče, které se nachází cca.7

km od areálu TANK POWER Přelouč. 

 

Suzuki Samurai

Suzuki Samurai

Skutečného nindžu charakterizuje zejména pohyblivost, důsledný charakter, sparťánský způsob života a schopnost zdolat každou překážku. A právě v souladu s touto tradicí byl ve své době vytvořen malý off - road Samurai.

Kapacita: 4 osoba/posádka 

 

Dvoumístné letadlo STAR

Dvoumístné letadlo STAR

STAR je dvoumístným dolnoplošníkem se sedadly vedle sebe. Kabina je prostorná a poskytuje pohodlí i urostlejším postavám. Vzhledem k dvojitému řízení si klient může vyzkoušet řízení letadla sám. Vzlétá se z letiště Veselí u Přelouče, které se nachází cca.7 km od areálu TANK POWER Přelouč. 
 
 

Projíždka v Bojovém vozidle pěchoty

Projíždka v Bojovém vozidle pěchoty

Projížďka v 13ti tunovém opancéřovaném monstru. Rychlost až 65 km/hod. Vysoká prostupnost terénem  a výjimečné technické řešení z něj dělalo jedno z klíčových vozidel AČR své doby. Zkuste si jaký je to pocit projíždět vojenský polygon, bahnité příkopy, kamenité pole, prudké stoupání,. BVP-1 zvládá jakýkoliv terén.
Do vozidla se vejde najednou 8-9 lidí plus řidič, doporučujeme projížďky 10—15 minut pro každou skupinu.           
 

Minimální délka programu 2 hod.             Kapacita: 32-45 osob/hodina

 

Spanilá jízda historickými vozy

Spanilá jízda historickými vozy

Pět vozidel, které se proháněly po prašných cestách a silnicích počátkem 40. let minulého století, se stylově oblečenými řidiči ze stejné doby jistě pomohou dotvořit atmosféru „vojenské“ akce. K dispozici máme: 2 džípy Willys MB, Dodge WC57, Dodge WC 52, Mercedes 1500. Tato atrakce zahrnuje cestu Pardubice/Chrudim—Přelouč, hodinovou projížďku po polygonu v areálu a prohlídku vozidel s odborným výkladem.

Kapacita vozidel pro převoz klientů: 21

 

Expozice historické vojenské techniky

Expozice historické vojenské techniky

Nabízíme expozici následující historické vojenské techniky včetně odborného výkladu. U některých vozidel po dohodě možnost projížděk.

  • PLDVK - možnost projížděk na korbě
  • UAZ
  • STPS - štábní PV3S
  • PAT - PV3S
  • A3S - přívěs dílny PV3S
  • OT - 64 SKOT

 

Vojensko-historické ukázky

Vojensko-historické ukázky

Fiktivní střetnutí vojenských jednotek z druhé světové války podle různých scénářů s účastí až 60ti „bojovníků“ a techniky z oné doby se představí na polygonu, jehož prostor vytváří skvělé scenérie. Diváci sledují celou bitvu z bezprostřední blízkosti valu. Odborný komentář z reproduktorů pomáhá pochopit děj a historické souvislosti. Součástí je i individuální prohlídka dobového táboru včetně techniky.

Celé představení trvá od 20ti do 45ti minut v závislosti na scénáři a počtu účastníků. Tuto atrakci je možné objednat pouze o víkendech.

 

Hummer H2 luxury

Hummer H2 luxury

Ne nadarmo se říká, že tam, kde jiní končí, Hummer začíná. Pohonnou jednotku tvoří benzinový vidlicový osmiválec o objemu 6 litrů a výkonu 318 PS. Točivý moment 490 Nm je přenášen na všechny čtyři kola samočinnou převodovkou. Trať pro provoz vozidla je možné postavit na jakémkoliv zpevněném či nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína, asfalt. beton, brod do hlouby 70 cm apod.)

Kapacita:    4 osoby/posádka

 

Obojživelné 6ti kolky

Obojživelné 6ti kolky

Stroj je vyroben v USA, kde je používán v člověku nepřístupných podmínkách (bažiny, sníh, voda).

Šestikolku pohání zážehový vzduchem chlazený čtyřtaktní dvouválec do V Kohler Command o objemu 700 ccm. Převod na všechna kola zajišťuje páková nediferenciální převodová skříň T-20. Maximální rychlost po souši je 40 km/h a při plavbě ve vodě 6km/h.

Kapacita:    3 osoby/posádka

 

Terenní čtyřkolky

Terenní čtyřkolky

Trať je vytyčena přímo na polygonu. Před samotnou jízdou jsou jezdci důkladně vyškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Používáme kvalitní čtyřkolky značky YAMAHA s maximální rychlostí 100 km/h a šesti rychlostními stupni. Všechny čtyřkolky jsou vybaveny vypínačem motoru na dálku.

Kapacita:    6 osob/hodina/1 ks

 

Segway

Segway

Disciplína pro starší děti a dospělé. Zvláštní pocit z jízdy na dvoukolých vozítek. Při náklonu dopředu se Segway se rozjede, při náklonu dozadu – brzdí. Náklonem řidítek doleva nebo doprava se zatáčí. Jezdí se na panelové příjezdové cestě cca 300 m dlouhá trať.

Kapacita: 6 osob/hodina

 

Buggy

Buggy

Sportovní motoristická disciplina pro tu nejnáročnější klientelu.Pohonnou jednotku tvoří italský motor Piaggio o obsahu 500 ccm a výkonu 39 PS. Díky převodovce CVT ( automat ) je stroj velice jednoduchý na obsluhu. Maximální rychlost 120 km/h. Na sedadle spolujezdce sedí obsluha vybavena vypínačem, kterým v případě nouze vypne nebo omezí výkon motoru. Trať může být přímo na polygonu či mimo areál na silnicích. Disponuje registrační značkou. Řidič musí vlastnit řidičský průkaz skupiny B.