Aktivity

Dětské aktivity

Myslíme nejen na dospělé, ale také na ty nejmenší a proto naše nabídka zahrnuje Family days, dětské dny, výukové programy pro školy, dětské párty a oslavy. Jsme schopni uspořádat programy až pro 1000 dětí včetně dospělého doprovodu, který bude mít samozřejmě o zábavu také postaráno. Nabízíme programy pro děti od 3 let včetně zajištění cateringu..

 

Malování na obličej

Malování na obličej

Facepainting je malování na obličej barvami, speciálně k tomu určenými. Používáme výhradně barvy značky Snazaroo, které jsou hypoalergenní, netoxické a lehce smývatelné vodou. Pokud Vás na našich akcích nenapadne nic, co byste chtěli namalovat na obličej, máme pro Vás přichystaný katalog s motivy a nápady.
 

Kapacita: 8 osob/hodina 

 

Dobrovolní hasiči

Dobrovolní hasiči

Hlavním úkolem dětí je míření proudu vody na určitý terč, případně danný předmět, který musí za pomoci stříkající vody trefit a shodit. Děti tuto aktivitu mají velmi rády, starají se o ně dobrovolní hasiči, kteří na místě mají přistavený hasičský vůz, což je pro děti také velká atrakce.
 

Kapacita: 8 osob/hodina 

 

 

Chytání rybiček

Chytání rybiček

Zdánlivě jednoduchá aktivita, která děti zabaví a využije jejich maximální soustředění. Hlavním úkolem dětí je za pomocí prutu, na kterém je upevněn háček zachytit co největší množství rybicek v co nejkratším čase. 
 
 

Dětská autoškola a dětské elektrovozy

Dětská autoškola a dětské elektrovozy

Miniauto pro dvě osoby (instruktor + miniřidič). Vozidlo je vybaveno spalovacím motorem o obsahu 80 ccm a výkonu 6 kW. Maximální rychlost je do 40 km/h. Prevodovka
je automatická, jedna rychlost dopředu a jedna dozadu. Trať se staví z pneumatik a dopravních kuželu.
 

Kapacita: 8 osob/hodina 

 

Slalom s kolečkem

Slalom s kolečkem

Aktivita určená pro menší děti. Na kolečko se naloží „náklad“ a dítě musí v co nejrychlejším čase zvládnout projet vytyčenou trasu s kolečkem.
 
Kapacita: 12 osob/hodina
 
 
 
 

Kouzelník

Kouzelník

Dětem se zavážou oči a kouzelník jim připraví různé lektvary ke kterým dětem dává přivonět a ty se snaží rozpoznat, z jakých surovin je lektvar namíchán.
 

Kapacita: 8 osob/hodina 

 

Pro děti dále nabízíme

Pro děti dále nabízíme

 • Skákání v pytli
 • Pavučina
 • Hod granátem na cíl
 • Znalostní testy
 • Fyzické testy zdatnosti
 • Běh v plné polní
 • Trampolína
 • Nafukovací atrakce
 • Zábavné scénky
 • Tématické akce
 • Dětské diskotéky 

 

 

Korálkování

Korálkování

Ze spousty barevných korálků a základních komponentů si děti sestaví náušnice a náramek, popřípadě náhrdelník s korálky a se stuhami. Viz ilustrační foto. Připraveno je několik variant od těch méně náročných, až po ty docela složité.

 

Voskovaná batika

Voskovaná batika

Touto netradiční technikou lze vyzdobit prostírání, vytvořit zajímavý obrázek nebo si jen tak pro radost namalovat to, co máme rádi. Na plátno se voskovkami předkreslí vzor, následně se přetře barvami na látku a zažehlí. A umělecké dílo je hotové.

 

Drátování kamínků

Drátování kamínků

Tradiční technika náročnější na trpělivost. Ale při troše snahy ze strany dětí a samozřejmě i nás vznikne krásný dárek pro maminku nebo babičku.

 

Malování kamínků

Malování kamínků

Tvoření nenáročné na materiál a přitom se dočkáme vždy originálního díla. Vhodné pro malé děti a případně další zájemce.

 

Větrníky a letadla

Větrníky a letadla

Spolu s námi si malé děti mohou zhotovovat barevný jednoduchý větrník či letadélko, které je připraveno kdykoliv vzlétnout.